Předplatné

www.sfingakrizovka.cz / Předplatné

Vážené předplatitelky a předplatitelé,

ve čtvrtek dne 21. září 2023 v 15:17 hod. přišel vydavateli luštitelského čtrnáctideníku «Sfinga křížovka» a půlročníku «Sfinga magazín» e-mail od našeho nyní již bývalého smluvního distributora předplatného společnosti Digital - ICT, spol. s r. o. se sdělením, že „společnost požádala o ochranu před věřiteli formou Insolvenčního řízení“, tj. dostala se do platební neschopnosti. Dotyčná společnost byla tak neomalená, nesolidní a neprofesionální, že nikomu – evidentně zcela záměrně – dopředu nedala nic vědět, předplatitelům uplatňujícím reklamaci na nedodaná čísla v poslední době nikdo v jejich call centru nebral telefon a neodpovídal na e-maily. Ale totéž činila vůči nám, ale neopomněla poslat faktury za nerealizovanou expedici předplatného. Její webové stránky (www.predplatne.cz) se úlisně tvářily, že je vše v pořádku; nyní se na ně již nedostanete, neboť její "web je z provozních důvodů nepřístupný".

Až v pátek 22. září 2023 dopoledne jsme se dozvěděli, že čísla 18 a 19/2023 nebyla vůbec rozeslána. Řešení této prekérní situace se však našlo: společnost Mail Step, která pro Digital - ICT distribuci zpracovávala a které tato čísla zůstala na skladě, protože jí Digital - ICT neplatil, poslala tyto výtisky v jedné zásilce společně s právě vyšlým 32stránkovým číslem 20/2023 ve středu 27. září 2023. A skutečně tak učinila, takže pak záleželo jen na České poště, kdy vám tato čísla v jedné zásilce doručila do schránky.

Nyní vydavatel (Sfinga AM, s.r.o.) převedl kmen předplatitelů na nového slušného a spolehlivého distributora, kterým je společnost SEND Předplatné spol. s r. o. Počínaje číslem 21/2023 bude předplatitelskou agendu vést tento distributor a naše periodika - Sfinga křížovka a Sfinga magazín - budou předplatitelům distribuována jeho prostřednictvím.  

Předplatné luštitelského čtrnáctideníku «Sfinga křížovka» na půlrok (13 čísel) činí 304 Kč, na celý rok (26 čísel) 608 Kč. Půlročně vychází 10 běžných 16stránkových čísel po 19 Kč + 3 čísla rozšířená 32stránková po 38 Kč, ročně pak 20 běžných 16stránkových čísel po 19 Kč a 6 čísel rozšířených 32stránkových po 38 Kč.

Rovněž si můžete předplatit půlročník «Sfinga magazín», a to ročním předplatným 76  za 2 čísla (1 číslo à 38 Kč).

Distribuci pro předplatitele provádí v zastoupení vydavatele společnost SEND Předplatné spol. s r.o., Ve Žlíbku 1800/77, hala A3, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice.

Telefony pro příjem a změny objednávek:  call centrum (zákaznický servis) 225 985 225,

                                                                                                                777 333 370
                                                               v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hod.

(reklamace jsou na stejných telefonních číslech)

Objednávky můžete učinit ještě pomocí těchto komunikačních prostředků:

e-mailem:  sfinga@send.cz

na internetu:  www.send.cz/sfinga

Doporučujeme vám objednávku přímo u společnosti SEND Předplatné

na výše uvedených kontaktech.

Pokud dáte přednost objednat si předplatné luštitelského čtrnáctideníku

«Sfinga křížovka» naším prostřednictvím - klikněte zde 

(předplatné půlročníku «Sfinga magazín» tímto způsobem nelze),

počítejte s prodlevou, protože vaše on-line objednávka přijde nejdříve do redakce

objednávaného luštitelského čtrnáctideníku «Sfinga křížovka» a ta ji přepošle

ke zpracování distributorovi předplatného, tj. společnosti SEND Předplatné.

 

Objednávky do zahraničí zajišťuje rovněž společnost SEND Předplatné spol. s r. o. podle individuální kalkulace v závislosti na výši poštovného podle aktuálního ceníku České pošty a případného bankovního poplatku za převod, je-li předplatné hrazeno ze zahraniční banky.

 

Aktuálně

232401

24/2023

Dolní navigace